Rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek

Harutun Ç.(34) - Elazığ sordu : "Kesinlikle yapılmış en güvenilir rüya internet sitesi sizinki. rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek yorumlayabilir misiniz? Çok sağolun"

Rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, mala gelecek artışa, mutlu yarınlara, feraha, bir kaç gün içinde alınacak müjdeli habere, sağlıklı yaşamaya, verdiği sözüne bağlı olunacağına, emniyette kalmaya, getirili işler yapacağına, özlemi duyulan bir geleceğe, güzel şansa işaret eder. Olumsuz anlamda fakirliğe, huzurunun kaçacağına, saklanansırların açığa çıkacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, değer yitirmeye yorulmaktadır. Daha olumlu bir pencereden bakan tabirciler şöyle tabir ederler: Görülen rüya cefa çekerek kavuştuğu beceriye, zorlukla elde ettiği refaha, umudunu yitirdikten sonra umduğu daha iyi bir hayata, umudunu yitirdikten sonra özlediği kazanca yorulur.

"Rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların analizi konusunda bilmedikleriniz

rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın rüya görülür.
  • Rüyalar yorumu yapılırken kati suretle, rüya sahibinin ruh halini, rüyanın anlamını değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya tabirleri kesinlikle hayra yorulmalıdır.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha agresif hisler yaşarlar.
  • Hayvanlar üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da tıpkı insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu şeyleri rüyalarda karıştırabilir.
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz suratlar yaşantımızda gördüğümüz ama hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz ömrümüz sırasında çok sayıda yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz sima yeteneğine sahibiz.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, genellikle doğrudan o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilisiyle öpüşmek ne demek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.