Rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir

Hamida P.(27) - Bitlis sordu : "rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir, güzel işler yapacağına, sevince erişileceğine, külfetsiz elde edilen mülke, dostlarıyla muhabbete, işte mevkiye çıkacağına, fakirlikten feraha çıkmaya, duygusal külfeti olan insandan uzak durulacağına, sağlıklı bir ömre, arzu edilen güç sahibi olmaya, bol berekete, faydalı işler yapacağına işaret eder. Bir diğer yoruma göre de korkulanın olmasına, yalancı insana, fenalığını göstermeyen kimseye, ticari kayba, sağlığın tehlike altında olduğuna yorulur. Bazen de rüya ilmiyle ilgilenenler derler ki: Bu zahmetle birlikte istediği berekete, bir kişiden yardım isteyerek beklediği sevince, başarısızlıktan sonra elde ettiği hünere, zorlukların ardından hak ettiği rahata yorulmaktadır.

"Rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı konusunda en çok merak edilenler

rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya yorumlayanın mutlak suretle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya tabirleri mutlak suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlaka mezhepler, adetler, toplumsal ananeler vb. pek çok nokta ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya Yorumları yapan kimsenin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayan insanların daha kısa ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilisiyle öpüşmek nedir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.