Rüyada sevgilisiyle sevişmek ne anlama gelir

Ersagun M.(19) - Azerbaycan sordu : "Tartışmasız hazırlanmış en güzel rüya yorumu sitesi burası. Üç dört gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada sevgilisiyle sevişmek ne anlama gelir yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevgilisiyle sevişmek ne anlama gelir, emniyetli kalmaya, gönül ilişkisinin iyi olacağına, mala gelecek berekete, yüksek şansa, ferahlığa, istenilen bir geleceğe, taleplerin hayata geçeceğine, malın hayırlı olmasına, işte mertebeye geleceğine, sevinmeye, sevenleriyle birlikte gülmeye delalet eder. Ayrıca değer düşmesine, yalancı amire, korkuya başına gelmesine, mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, fena huylu bir insan tarafından zarar görmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler: Bu rüya uğraş vererek özlediği mülke, çektiği zorlukların sonunda kavuştuğu saygınlığa, sıkıntıya düşerek istediği müjdeye, mağlubiyetten sonra ulaştığı nimete delalet eder.

Rüyalarınızın tabir edilmesi hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada sevgilisiyle sevişmek ne anlama gelir
  • Uykuda en çok hissedilen duygulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüya Tabirleri uykuda insanın bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Beynimiz kendiliğinden yüzler yaratamaz. Uykuda görülen suratlar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak anımsamadığımız simalardır. Her birimiz yaşantımız boyunca çok sayıda yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüyada bir iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz yerlerin, bilmediğimiz kimselerin isimlerini söyler.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı süreyle rüya görülür.
  • Belirgin herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilisiyle sevişmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.