Rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek

Ali İ.(48) - İstanbul sordu : "rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek açıklar mısınız? "

Rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek, ferahlığa, sevince, uzun ömre, beklentilerin yerine geleceğine, yüksek ticari kazançlara, mutlu olmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, cömert aile ferdine, ticari getirisi yüksek iş içinde bulunacağına, manevi külfeti bulunan arkadaştan yakasını kurtarmaya işarettir. Kimi zaman da maddi zorluğa, kötü huylu bir kimse eliyle fenalık görmeye, zulüm görülmesine, iş sebebiyle geçim zorluğuna, sıhhatin bozulacağına işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan ulemalar şöyle derler: Bu zorluklarla mücadele ederek özlediği huzura, meşakkatle birlikte kazandığı mülke, zamanla kavuştuğu şerefe, zahmetlerinin meyvesini alarak ulaştığı rahata delalettir.

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile alakalı bilinmeyenler

rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de adlandırılır
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda uykuda geçen zamanın bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu yarı felç halidir. hareket edemez.
  • Rüya Yorumu uykuda bireyin bilinç altındaki mesajları yorumlar.
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili mesajlar görülür.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyasında karşılaştığı insanların yüzde 70i erkektir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlaka rüyanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.