Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek

Burhan V.(23) - Diyarbakır sordu : "rüyada sevgiliyi boynundan öpmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek, ticari getirisi yüksek işler içinde bulunacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, işyerinde terfiye, sıcakkanlı genç akrabaya, yeminin yerine getirileceğine, devlette mevkiye çıkacağına, aşk hayatının iyi olacağına, dostluklarında huzura, faydalı işler ile meşgul olacağına, salih arkadaşa, mutluluğa ermeye yorulur. Ayrıca sıhhatin bozulacağına, maddi probleme, kıymet kaybetmeye, sırların meydana çıkacağına, huzuru kaybetmeye yorulmaktadır. Farklı bir açıdan bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek özlediği iyi bir geleceğe, zahmetle birlikte hak ettiği temiz rızka, cefa ile birlikte gözlediği ferahlığa, cefa çekerek kavuştuğu itibara yorulmaktadır.

"Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumları ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada sevgiliyi boynundan öpmek
  • Rüyaların rehber olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, emarelere bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da adlandırılır
  • Rüya tabircisi, kati suretle sonuçta kişinin hangi derecede etki altında kalacağını göz önünde bulundurmalı, ruhsal problemlere sebep olabilecek değerlendirmelerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyi boynundan öpmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.