Rüyada sevgiliyi görmemek

Türkkan P.(27) - Muğla sordu : "Bulamadığım neredeyse tüm tabirler burada bulunabiliyor ancak rüyada sevgiliyi görmemek yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim"

Rüyada sevgiliyi görmemek, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, sevdikleriyle birlikte yaşamaya, faydalı uğraşlara gireceğine, hünerli bir insana, istenilen güce, kazançlı yarınlara, memuriyette mertebeye geleceğine, uzun ömre, eli açık aile ferdine, mutluluğu bulmaya, samimi yaşlı yabancıya yorulmaktadır. Olumsuz anlamda maddi kayba, ticaret alanında sorunlara, fukaralığa, dara düşmeye, iş nedeniyle geçim zorluğuna yorulur. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Görülen rüya meşakkatle özlediği iyiliğe, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu ferahlığa, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği huzura, meşakkatle birlikte hasret duyduğu toplu paraya yorulmaktadır.

"Rüyada sevgiliyi görmemek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın anlamları ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada sevgiliyi görmemek
  • Rüya tabiri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin hissiyatının güçlü olması gereklidir.
  • Rüyalarda bir iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, tanımadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bu değişimin nedenini siyah-beyaz sinemadan tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha fazla rüya görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Tahminen bir insan hayatının yaklaşık üçte birini, farklı bir tabirle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda geçirir.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyi görmemek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.