Rüyada sevgiliyi kucağına almak

Gönül R.(45) - İstanbul sordu : "2 gece önce size yazdığım rüyayı gördüm. rüyada sevgiliyi kucağına almak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sevgiliyi kucağına almak, işte mevkiye ulaşacağına, paraya gelecek berekete, mutluluğa kavuşmaya, zahmetsiz kazanılan paraya, hak edilen kuvvete, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, yüksek talihe, kazancın bereketli olacağına, salih evlada, becerikli bir insana, sözlerin yerine getirileceğine yorulmaktadır. Ender olarak da korkulanın başına gelmesine, sıhhatin bozulacağına, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, huzuru kaybetmeye, kaprisli bir yabancıya işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler: Bu rüya uğraş vererek kavuştuğu zafere, zorlukların ardından ümit ettiği hayra, başarısızlıktan sonra ümit ettiği hünere, zorlanarak gözlediği haysiyete yorulur.

"Rüyada sevgiliyi kucağına almak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabiri ile ilgili bunları biliyor muydunuz

rüyada sevgiliyi kucağına almak
  • Uykuda en sık hissedilen olgulardan biri korkudur. Olumsuz duygular olumlu hislerden daha sık görülür.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini kanıtlamıştır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun bir gecede 90-120 dakikasını kapsar. REM uykusu kısmı felç halidir. oynatılamaz.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya yorumcusu, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olabilecek yorumlardan mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Gözümüzü açtıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyi kucağına almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.