Rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir

Selmin M.(34) - Balıkesir sordu : "rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir açıklar mısınız? "

Rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir, arzu edilen kuvvete ulaşmaya, zengin yöneticiye, eşiyle birlikte gülmeye, refaha kavuşmaya, vefakar dosta, aşk hayatının iyi gittiğine, taleplerin yerine geleceğine, iyi gelire, üne erişmeye, yüksek makama gelineceğine, parasal yükü olan kişiden kendini kurtarmaya yorulur. Olumsuz anlamda üzücü bir sorunla karşılaşılacağına, maddi zarara, acımasız bir kişiye, hoşnutsuz duruma gelmeye, düşmanlık görülmesine delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Bu rüya zahmetle özlediği zafere, sıkıntıları aşarak kazandığı temiz kazanca, sıkıntıyla ulaştığı toplu paraya, sıkıntıları aşarak istediği toplu mala yorulur.

"Rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabiri konusunda merak edilenler

rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir
  • Rüya tabirlerinin kılavuz nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, mesajlara dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar kati suretle hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, kesinlikle tabirden rüya görenin ne şekilde etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal sorunlara sebep olacak tabirlerden olabildiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya Yorumları uyurken insanın bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Gözleri gören insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen duygulardan biri korkudur. Negatif hisler olumlu duygulardan güçlüdür.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar getirilmiştir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyle evlenmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.