Rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir

Orkut E.(24) - İzmir sordu : "iyi günler, rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir açıklar mısınız? "

Rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir, yüksek makama yükseleceğine, bir kaç hafta içinde duyulacak hayırlı haber almaya, taleplerin yerine geleceğine, toplum yaşamında başarıya, sevinmeye, rızkın temiz olmasına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, huzurlu bir hayat sürdüreceğine, hünerli bir kişiye, yeminini yerine getireceğine, mutluluğa ermeye yorulur. Bazen de kötü niyetli bir kimse eliyle zarar görmeye, düşmanlığını saklayan akrabaya, saklanansırların açığa çıkacağına, ticaret sebebiyle sıkıntıya, kötülükten emin olmaya delalettir. Bazı alimler derler ki: Görülen rüya uğraşarak beklediği iyiliğe, yenilgiden sonra kavuştuğu şerefe, sıkıntı çekerek hak ettiği şerefe, sıkıntı çekerek düşlediği toplu mala delalettir.

"Rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların tabirleri hakkında bunları biliyor muydunuz

rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir
  • Rüya tabircisinin kati suretle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi icap eder.
  • Belirgin herhangi bir nesne barındıran rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlak suretle tabirden rüya görenin nasıl etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel sıkıntılara yol açacak yorumlardan mümkün olduğunca kaçınmalıdır.
  • Rahatsızlık yüzünden gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumlayanın hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Yaklaşık bir bireyin yaşamının yaklaşık üçte birini, diğer bir tabirle yaklaşık 75 senelik bir yaşamın 25 yılını uyuyarak geçirir.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif hisler tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyle kavga etmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.