Ruyada sevgiliyle opusmek ne anlama gelir

Fatin A.(40) - Hatay sordu : "ruyada sevgiliyle opusmek ne anlama gelir açıklayabilir misiniz? "

Ruyada sevgiliyle opusmek ne anlama gelir, arzuların gerçekleşeceğine, dostluklarında başarıya, sağlıklı bir ömre, yüksek mertebeye gelineceğine, feraha kavuşmaya, güzel gelire, parasal yükü bulunan dosttan uzaklaşmaya, ulaşılan güce ermeye, aşk hayatının iyi olacağına, sakin yaşayacağına, mutluluğa ermeye yorulur. Nadiren de karışık bir sorunla karşılaşılacağına, parasal zarara, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, ticaret nedeniyle üzüntüye, değer yitirmeye delalettir. Kimi zaman da tabirciler şöyle yorumlarlar: Bu rüya cefa çektikten sonra umduğu daha çok kazanca, zahmetle kazandığı ganimete, cefa ile birlikte hak edilen mülke, zahmetle birlikte düşlediği daha çok kazanca yorulur.

Gördüğünüz rüyaların yorumu hakkında bilmedikleriniz

ruyada sevgiliyle opusmek ne anlama gelir
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı aşamada dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha fazla düş görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını hatırlamamaya başlarız.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye geçmemize bağlıyor.
  • Rüyalarda genellikle iç ses vardır. Daha önce gitmediğimiz illerin, daha önce tanışmadığımız kişilerin isimlerini bildirir.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Bazen net olarak bazı zaman da üstü kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.

Yasal Uyarı: "Ruyada sevgiliyle opusmek ne anlama gelir" yazısı izinsiz kopyalanamaz.