Rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek

Elfide İ.(37) - Kocaeli sordu : "Yorumlarınızı birkaç aydır beğenerek inceledim. rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek açıklar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek, şana sahip olunacağına, salih arkadaşa, taleplerin hayata geçeceğine, mutluluğa kavuşmaya, işte mertebeye gelineceğine, problemlerden uzak yaşayacağına, kazançlı günlere, alın teriyle elde edilen zenginliğe, zorluk çekmeden elde edilen kazanca, yetenekli bir insana, gönül ilişkilerinde tatmine delalet eder. Olumsuz yorum olarak sıkıntıya yaşama, kötülükten emin olunacağına, can sıkıcı bir hale gelmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, maddi zorluğa işaret eder. Kimi rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler: Bu sıkıntı çekerek gözlediği yüksek mertebeye, bir kişiden yardım isteyerek hak edilen hayra, cefa çekerek hayalini kurduğu toplu kazanca, umudunu kestikten sonra kavuştuğu hayra delalettir.

"Rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek
  • Rüya alemi, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Rüya yorumları mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Rüya tabircisi, mutlak suretle yorumdan kişinin hangi derecede etkileneceğini göz önünde bulundurmalı, sinirsel problemlere neden olacak tabirlerden zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini hatırlamamaya başlarız.
  • İleri derecede ruhsal problemleri olan insanlar haricinde her birey rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın anlamını bilmesi gerekmektedir.
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz sinemadan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sevgiliyle yakalandığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.