Rüyada şeytana karşı besmele çekmek

Zübeyit B.(41) - Bingöl sordu : "Selamlar. Yorumlarınızı bir kaç zamandır sıklıkla okudum. rüyada şeytana karşı besmele çekmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada şeytana karşı besmele çekmek, yüksek makama ulaşılacağına, faydalı uğraşlara gireceğine, varlıklı insana, hayırlı çocuğa, planların yerine geleceğine, ulaşılan güç sahibi olmaya, güvende olmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, hünerli bir kişiye, akrabalarla refah içinde geçecek ömre, uzun ömre delalet eder. Hoşnutsuz yorum olarak da korkulanın olmasına, yoksulluğa, kederden sıyrılamamaya, parasal zorluğa, huzuru kaybetmeye işaret eder. Bazı rüya uzmanları şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek beklediği ganimete, umudunu kestikten sonra ulaştığı daha çok kazanca, zahmetle gözlediği şana, verdiği uğraşların sonunda hak ettiği daha iyi bir hayata yorulur.

"Rüyada şeytana karşı besmele çekmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin taşıdığı mesajlar ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada şeytana karşı besmele çekmek
  • Rüya Tabiri yapan bireyin bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Yaklaşık gecede bir iki saat civarı rüya görürüz.
  • Erkekler rüyalarında daha negatif duygular yaşarlar.
  • Düşler insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana kendi düşünce ve hislerini tartması konusunda öncülük eder.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya tabircisi, kati suretle tabirden kişinin ne derecede etkileneceğini değerlendirmeli, sinirsel sıkıntılara neden olacak yorumlardan zorunlu kalmadıkça uzak durmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada şeytana karşı besmele çekmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.