Rüyada şeytana karşı dua etmek

Mubarız Ç.(21) - Antalya sordu : "İyi günler; Gördüğüm neredeyse bütün tabirler burada yer buluyor fakat rüyada şeytana karşı dua etmek açıklar mısınız? "

Rüyada şeytana karşı dua etmek, gelirin temiz olacağına, ferahlamaya, manevi külfeti bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, problemlerden arınmış bir hayat süreceğine, ticari kazancı yüksek yatırım içinde bulunacağına, helal ganimete, samimi orta yaşlı kadına, aşk hayatının iyi gittiğine, zorluk çekmeden elde edilen ganimete, gönül ilişkilerinde feraha, salih evlada delalettir. Olumsuz anlamda istenmeyen bir durumla karşılaşılacağına, fesat bir yöneticiye, muhtaç duruma düşmeye, sıhhatin bozulacağına, zulüm görülmesine işaret eder. Bazı durumlar için de rüya alimleri şöyle yorumlarlar ki: Bu rüya umudunu yitirdikten sonra gözlediği iyiliğe, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kazandığı sevince, zorlukla birlikte hak ettiği itibarlı mertebeye, zorlukla kazandığı temiz rızka delalet eder.

"Rüyada şeytana karşı dua etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada şeytana karşı dua etmek
  • Rüya, büyük ve soyut bir alemdir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya tabirlerinin rehber nitelikte olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, emarelere bakılarak ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka mezhepler, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok parametre üzerinde tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya Tabirleri uyurken kişinin bilinç altından gelen mesajları yorumlar.
  • Belirli herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle direkt olarak o nesneyle alakalı olmayabilir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.
  • İleri derecede psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.

Yasal Uyarı: "Rüyada şeytana karşı dua etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.