Rüyada şeytana karşı yasin okumak

Erkan T.(23) - İstanbul sordu : "Gördüğüm neredeyse tüm rüyalar web sitenizde var fakat rüyada şeytana karşı yasin okumak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada şeytana karşı yasin okumak, özlemi duyulan bir başarıya, arkadaşlık ilişkilerinde tatmine, hayırlı uğraşlar gerçekleştireceğine, şöhrete erişmeye, güvenli yaşamaya, manevi külfeti bulunan akrabadan yakasını kurtarmaya, mutlu olmaya, sevinmeye, tez zamanda alınacak müjdeli havadis öğrenmeye, yüksek ticari kazançlara, güler yüzlü genç adama delalettir. Bunlarla birlikte hoşgörüsüz bir yöneticiye, sıkıntıya yaşantıya, dara düşmeye, fakirliğe, ticaret alanında problemlere delalettir. Bazı rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak hasret duyduğu haysiyete, uğraşlarının sonunda özlediği temiz kazanca, zahmetle birlikte kavuştuğu hayra, sıkıntıyla hak edilen hayra delalettir.

"Rüyada şeytana karşı yasin okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların yorumları konusunda bilmedikleriniz

rüyada şeytana karşı yasin okumak
  • Rüya, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu ergen insanlarda tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu yarı felç durumudur. oynatılamaz.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kesinlikle tabirden rüyayı görenin ne derecede etki altında kalacağını irdelemeli, ruhsal problemlere neden olacak tabirlerden elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya yorumları konusunda acele edilmemelidir.
  • Rüyada çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce görmediğimiz illerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin tüm eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada şeytana karşı yasin okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.