Rüyada şeytana lanet okumak

Abdülgani Ö.(31) - Mardin sordu : "rüyada şeytana lanet okumak açıklar mısınız? "

Rüyada şeytana lanet okumak, bol şansa, eşiyle sohbete, kolay kazanılan paraya, sıcakkanlı genç yabancıya, hak edilen güç sahibi olmaya, yeminini yerine getireceğine, eli açık aile ferdine, sevince kavuşmaya, helal servete, beklentilerin gerçekleşeceğine, mutluluğa ermeye delalettir. Ayrıca mesuliyetten dolayı mağdur olunacağına, iyi hali kaybetmeye, içinden çıkılması zor bir durumla yüzleşileceğine, parasızlığa, korktuğundan emin olunacağına delalettir. Bazen de alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek hak edilen daha iyi bir hayata, sıkıntıları aşarak gözlediği şerefe, sıkıntıyla umduğu müjdeye, zorlukları aşarak özlediği zafere işarettir.

"Rüyada şeytana lanet okumak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabirleri ile alakalı merak edilenler

rüyada şeytana lanet okumak
  • Düşler insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Kimi zaman net olarak bazen de kapalı şekilde gelecekte haberler alınır.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir alemdir.
  • İleri derecede ruhsal sorunları olan insanlar dışında herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Beynimiz duyularımızın gerçekten duyduğu olguları rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada şeytana lanet okumak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.