Rüyada sıcak yatakta yatmak

Halile E.(24) - Manisa sordu : "Aradığım nerdeyse tüm tabirler burada yer buluyor fakat rüyada sıcak yatakta yatmak açıklar mısınız? "

Rüyada sıcak yatakta yatmak, kazanılan zenginliğe, getirili atılım yapacağına, mutlu olmaya, dostlarıyla yaşamaya, iyi yarınlara, faydalı işler yapacağına, emniyette hissetmeye, sağlığa, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, yetenek sahibi bir kişiye, iyi şansa işaret eder. Hoşnutsuz yorum olarak da ticari problemlere, korkulanın gerçekleşmesine, parasal zarara, sıkıntılı yaşama, saklanansırların meydana çıkmasına işarettir. Farklı bir çerçeveden bakan tabirciler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra düşlediği daha iyi bir hayata, ümitsizlikten sonra hak ettiği beceriye, zahmetlerinin meyvesini alarak hak ettiği rahata, cefa çekerek özlediği beceriye delalettir.

"Rüyada sıcak yatakta yatmak" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamları konusunda en çok merak edilenler

rüyada sıcak yatakta yatmak
  • Bazı zaman net olarak kimi zaman da kapalı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Ortalama olarak bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Zihnimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüyaların bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Araştırmalar insanların ortalama yüzde 25inin rüyalarında geleceğe ilişkin veriler taşıyan imgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Kör olmayan kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bahsi geçen değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Kaza yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; fakat aynı seviyede dokunma ve maneviyatı tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Rüyada sıcak yatakta yatmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.