Rüyada sık sık birini görmek

Sinan Ü.(39) - Aksaray sordu : "Selamlar; Bugün sorduğum rüyayı gördüm. rüyada sık sık birini görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada sık sık birini görmek, istenilen bir başarıya, yeminine sadık duracağına, iyi şansa, kolay kazanılan ganimete, sevenleriyle gülmeye, kazancın temiz olmasına, emniyette kalmaya, dünyalığa gelecek artışa, kuvvete ermeye, problemlerden arınmış kalacağına, fakirlikten feraha çıkmaya işaret eder. Bazen de fakirliğe, rahatının kaçacağına, iş kaynaklı huzursuzluğa, fenalığını göstermeyen düşmana, sırların meydana çıkmasına işarettir. Bazen de yorumcular şöyle yorumlarlar: Bu mağlubiyetten sonra umduğu rahatlığa, sıkıntılarının sonunda ulaştığı hünere, cefa çektikten sonra gözlediği mevkiye, zorlukları aşarak hak edilen zenginliğe yorulmaktadır.

"Rüyada sık sık birini görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların yorumu ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada sık sık birini görmek
  • Rüya Tabiri yapan kimsenin tüm eski yorumlar hakkında fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak aynı seviyede koku ve duyguları hisseder.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din alimleri, gerek filozoflar, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyaların yol gösterici olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere göre gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, kati suretle sonuçta rüyayı görenin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, sinirsel problemlere yol açabilecek tabirlerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır.
  • Zihnimiz duyularımızın o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalar tabirleri yapılırken kesinlikle, rüya görenin ruh halini, rüyanın anlamını irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm gibi de değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Rüyada sık sık birini görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.