Rüyada sık sık uçmak

Servi I.(38) - Ordu sordu : "1 gün önce rüya gördüm. rüyada sık sık uçmak açıklar mısınız? Teşekkürler"

Rüyada sık sık uçmak, ferahlığa, vefakar dosta, yağmura, yüksek makama çıkacağına, eli açık yöneticiye, maddi zorluklardan uzak durmaya, üne kavuşmaya, paranın verimli olmasına, taleplerin hayata geçeceğine, istenilen bir birlikteliğe, istenilen kuvvete ulaşmaya delalettir. Olumsuz yorum olarak üzülmeye, korktuğu şeyden emin olunacağına, değer kaybetmeye, sevimsiz bir vaziyete düşmeye, ticaret alanında başarısızlığa delalettir. Bazı durumlarda da rüya ilminde önde gelenler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya cefa çekerek hak edilen iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra istediği toplu paraya, zorlanarak hayalini kurduğu zenginliğe, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu rahata işarettir.

"Rüyada sık sık uçmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

rüyada sık sık uçmak
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Rüyalar yorumları yapılırken kesinlikle, rüyayı görenin ruh halini, rüyanın anlamını hesaba katmalı ve bu doğrultuda bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Rüya yorumu yapan kişinin altıncı hissinin güçlü olması şarttır.
  • İleri derecede psikolojik problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Erkekler rüyalarındakadınlardan daha gerilimli hisler tecrübe ederler.
  • Beynimiz sıfırdan simalar yaratamaz. Uykuda görülen yüzler yaşantımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Her birimiz hayatımız sırasında binlerce yüz gördüğümüz için, rüyalarımızda da sınırsız yüz yetisine sahibiz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sık sık uçmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.