Rüyada şikayet dilekçesi

İlhan O.(47) - Bayburt sordu : "Bir kaç gece önce garip bir rüya gördüm. rüyada şikayet dilekçesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada şikayet dilekçesi, paranın temiz olacağına, eşiyle birlikte yaşamaya, zengin yöneticiye, mutluluğa kavuşmaya, verimli işler yapacağına, servete, faydalı uğraşlara, yetenekli bir kimseye, sıcakkanlı genç insana, yakında alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, yeminini tutmaya yorulur. Nadiren de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, can sıkıcı bir hale gelmeye, zarar görmeye, ticari zarara, parasal zorluğa işaret eder. Kimi zaman da rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra hayalini kurduğu zafere, zorlukla ümit ettiği beceriye, yenilgiden sonra umduğu hayra, zahmetle hak ettiği iyiliğe delalet eder.

"Rüyada şikayet dilekçesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin yorumu hakkında bunları biliyor musunuz

rüyada şikayet dilekçesi
  • Rüya yorumunun yol gösterici olduğu kati suretle hatırlanmalı, mesajlara bakılarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda görülen suratlar yaşantımızda gördüğümüz fakat hatırlamadığımız yüzlerdir. Her birimiz yaşamımız sırasında çok sayıda surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Yaklaşık bir gecede birkaç saat süreyle rüya görürüz.
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler vs. bir çok değişken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Rüya Yorumları yapan kişinin bütün geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bazen açıkça bazen de kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar görülür.

Yasal Uyarı: "Rüyada şikayet dilekçesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.