Rüyada şikayet etmek

Kemal T.(27) - Şanlıurfa sordu : "rüyadanegörmeki birkaç aydır sıklıkla inceliyorum. rüyada şikayet etmek yorumlar mısınız? "

Rüyada şikayet etmek, sevince, güvenli olmaya, sosyal yaşamda mutluluğa, yetenek sahibi bir kimseye, dingin olacağına, iyi bir mutluluğa, ticari kazancı yüksek işler yapacağına, ilişkisinin iyi gittiğine, üne sahip olunacağına, iyi zamanlara, vefakar eşe işaret eder. Olumsuz yorum olarak kötülük görülmesine, korkulanın gerçekleşmesine, sıhhatin tehlike altında olduğuna, zorluğa düşmeye, sefalete yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan çağdaş ulemalar şöyle derler ki: Görülen rüya uzun süren çabaların sonunda kavuştuğu zafere, sıkıntıları aşarak özlediği varlığa, sıkıntılara göğüs gererek beklediği müjdeye, umudunu yitirdikten sonra elde ettiği şana işaret eder.

"Rüyada şikayet etmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili bilinmeyenler

rüyada şikayet etmek
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır
  • Rüya tabirleri yapılırken aceleci davranılmamalıdır.
  • Düşler kişinin iç dünyasının aynası olduğundan insana kendi fikir ve duygularını tartması konusunda öncülük eder.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif duygular yaşarlar.
  • Bilimsel araştırmalar rüya görenlerin ortalama 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya Tabirleri yapan kimsenin tüm geçmiş yorumlar konusunda tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada şikayet etmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.