Rüyada silah dayamak

Emine B.(23) - Manisa sordu : "Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar sitenizde bulunabiliyor fakat rüyada silah dayamak açıklar mısınız? "

Rüyada silah dayamak, zorluk çekmeden elde edilen paraya, tertemiz nimete, güvenli olmaya, güzel uğraşlara, ikili ilişkilerde huzura, karmaşadan uzak bir hayat sürdüreceğine, yeminin tutulacağına, mutlu olmaya, parasal yükü bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, özlemi duyulan bir eşe, huzura işaret eder. Aynı zamanda sevimsiz hale gelmeye, çözümü karmaşık bir sıkıntıyla yüzyüze gelineceğine, parasal kayba, sıkıntıya düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olunacağına delalettir. Farklı bir açıdan yaklaşan tabirciler şöyle derler: Bu zahmetle birlikte hak edilen zenginliğe, zahmetle gözlediği ferahlığa, başarısızlıktan sonra gözlediği büyük güce, zorlukların ardından hayalini kurduğu refaha delalettir.

"Rüyada silah dayamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyaların taşıdığı mesajlar hakkında en sık sorulanlar

rüyada silah dayamak
  • Zihnimiz kendiliğinden simalar oluşturamaz. Uykuda gördüğümüz simalar yaşamımızda gördüğümüz ama anımsamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşantımız sırasında onbinlerce yüz gördüğümüzden, uykumuzda da limitsiz görme becerisine sahibiz.
  • Yaklaşık bir kişinin hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir deyişle yaklaşık yetmişbeş yıllık bir hayatın 25 yılını uykuda tüketir.
  • REM, uykunun en derin olduğu evredir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yüzde 20-25ini kapsar. REM uykusu kısmı felç durumudur. Vücut kımıldatılamaz.
  • Rüya tabirleri yapılırken kesinlikle, kişinin ruh halini, görülen şeyin anlamının hesaba katmalı ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca varmalıdır.
  • Zihnimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadında bu oran yüzde 50dir.

Yasal Uyarı: "Rüyada silah dayamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.