Rüyada silah emanet almak

Savaş Ç.(24) - Mersin sordu : "Aradığım hemen hemen bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada silah emanet almak açıklar mısınız? "

Rüyada silah emanet almak, yağmura, ettiği yeminine bağlı olunacağına, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, sosyal yaşamda mutluluğa, elinden her iş gelen bir kimseye, gelire gelecek fazlalığa, yüksek şansa, kazancın hayırlı olacağına, güvenli hissetmeye, güzel işlere, üne erişileceğine işaret eder. Ayrıca maddi zarara, muhtaç duruma düşmeye, mutsuzluktan sıyrılamamaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, üzülmeye yorulmaktadır. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular şöyle yorumlarlar: Görülen rüya sıkıntılara göğüs gererek özlediği paraya, sıkıntı çekerek kazandığı iyi bir geleceğe, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı mülke, zorluklara göğüs gererek ümit ettiği huzura işaret eder.

"Rüyada silah emanet almak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamı ile ilgili bilmeniz gerekenler

rüyada silah emanet almak
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Rüyalarda karşılaşılan suratlar yaşamımızda gördüğümüz ancak hatırlamadığımız suratlardır. Hepimiz yaşamımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, rüyalarımızda da limitsiz görme yetisine sahibiz.
  • Yapılan araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüyada genellikle iç spiker bulunur. Bilmediğimiz yerlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Belirli herhangi bir olay içeren rüya, genellikle direkt olarak o olayla alakalı olmayabilir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Düşler kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait düşünce ve duygularını değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Çok fazla ruhsal sorunları olan kimseler haricinde herkes rüya görür. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Yaklaşık gece boyunca iki saate yakın süreyle rüya görürüz.

Yasal Uyarı: "Rüyada silah emanet almak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.