Ruyada silah g

Şahabettin N.(39) - Samsun sordu : "ruyada silah g yorumlar mısınız? "

Ruyada silah g, kısa sürede duyulacak müjdeli havadise, mutlu olmaya, verimli uğraşlar yapacağına, karmaşadan uzak kalacağına, rızkın temiz olacağına, feraha, hayali kurulan bir geleceğe, büyük mertebeye ulaşılacağına, salih arkadaşa, temiz nimete, ettiği yeminini yerine getirmeye delalettir. Bunlarla birlikte parasal sıkıntıya, sorumluluktan dolayı rahatsız olunacağına, fena niyetli yabancı eliyle zarar görmeye, içinden çıkılması zor bir olayla yüzyüze gelineceğine, fenalığını gizleyen düşmana işaret eder. Bazı durumlar için de alimler şöyle yorumlarlar ki: Bu yenilgiden sonra düşlediği paraya, sıkıntılarının sonunda kavuştuğu itibarlı mertebeye, başarısızlıktan sonra ulaştığı az olan kazancının artacağına, uğraş vererek kavuştuğu beceriye işaret eder.

"Ruyada silah g" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün tabir edilmesi ile alakalı merak edilenler

ruyada silah g
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker bulunur. Daha önce gitmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız kimselerin adlarını bildirir.
  • Bazen açık olarak kimi zaman da kapalı biçimde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüya yorumu yapılırken mutlaka, rüya sahibinin ruh halini, görülen rüyanın anlamını irdelemeli ve bu bilgilerin ışığında bir sonuca ulaşılmalıdır.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların daha az sayıda ve genellikle unutulan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabirleri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri aracılığıyla iletilmiştir ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Gözleri gören kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali olarak da değerlendirilir

Yasal Uyarı: "Ruyada silah g" yazısı izinsiz kopyalanamaz.