Rüyada silah

Nur Ü.(41) - Yozgat sordu : "Bence yazılmış en geniş rüya internet sitesi sizinki. rüyada silah yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada silah, huzura kavuşmaya, verilen sözün tutulacağına, aşk hayatının iyi olacağına, hak edilmiş mala, imrenilen bir geleceğe, rızkın verimli olacağına, ticari kazancı yüksek girişimler yapacağına, hoşgörülü orta yaşlı adama, akrabalarla birlikte mutlu olmaya, arzuların hayata geçeceğine, güzel şansa işaret eder. Bunlarla birlikte can sıkıcı bir hale gelmeye, sıkıntılı yaşama, acımasız bir yöneticiye, sağlığın yitirileceğine, düşmanlığını gizleyen akrabaya yorulmaktadır. Kimi rüya uzmanları şöyle dediler: Bu sıkıntılara göğüs gererek gözlediği berekete, sıkıntı sonrasında beklediği büyük güce, yenilgiden sonra özlediği rahatlığa, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu şana yorulur.

"Rüyada silah" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi ile ilgili en sık sorulanlar

rüyada silah
  • Sonradan görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin aynı aşamada ses ve duyguları tecrübe ederler.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri tarafından iletilmiştir ve hala geçerliliğini devam ettirmektedir.
  • Rüya yorumları mutlaka iyiye yorulmalıdır.
  • Hızlı Göz Hareketi, uykunun 4 evresinden biridir. REM uykusu yetişkinlerde tüm uykunun yaklaşık ¼ünü kapsar. REM uykusu bir nevi felç durumudur. hareket edemez.
  • Uyku, geçici ölüm olarak da değerlendirilir
  • Kimi zaman açık olarak kimi zaman da dolaylı şekilde gelecekle ilgili haberler görülür.
  • Rüyaların bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.

Yasal Uyarı: "Rüyada silah" yazısı izinsiz kopyalanamaz.