Rüyada silahla adam öldürmek

Emine G.(23) - Bolu sordu : "rüyada silahla adam öldürmek yorumlar mısınız? "

Rüyada silahla adam öldürmek, iyi günlere, mutluluğa, gelire gelecek artışa, hayırlı arkadaşa, imrenilen bir birlikteliğe, istenilen kuvvet sahibi olmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, bol şansa, yeminini yerine getirmeye, sıcakkanlı orta yaşlı kimseye, fakirlikten iyi duruma geçmeye işaret eder. Bazen de cahil bir insana, zulüm görmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, üzüntü verecek problemle yüzyüze gelineceğine, sıhhatin kötüleşeceğine yorulur. Kimi alimler şöyle yorumlarlar: Görülen rüya meşakkatle birlikte ulaştığı kazanca, sıkıntılara göğüs gererek kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, zorluklarla mücadele ederek kazandığı ferahlığa, zahmetle birlikte düşlediği az olan kazancının artacağına delalettir.

"Rüyada silahla adam öldürmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada silahla adam öldürmek
  • Yaklaşık bir bireyin hayatının tahmini 3te 1ini, farklı bir tabirle tahmini yetmişbeş yıllık bir ömrün 25 senesini uyuyarak tüketir.
  • Rüya Yorumu alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından türlü tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler vb. bir çok faktör ile ilgili birikim sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyanın yorumunu bilmesi icap eder.
  • Bazen net olarak kimi zaman da kapalı olarak geleceğe dair mesajlar görülür.
  • Araştırmalar rüya görenlerin ortalama %25inin rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise renkli görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz filmden renkli elektronik cihazlara olan ilgiye bağlıyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada silahla adam öldürmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.