Rüyada silahla insan yaralamak

Munis Z.(22) - Azerbaycan sordu : "Evvelsi gün tuhaf bir rüya gördüm. rüyada silahla insan yaralamak açıklar mısınız? "

Rüyada silahla insan yaralamak, güler yüzlü yaşlı yabancıya, ferahlığa, hünerli bir kişiye, yakında alınacak hayırlı havadis öğrenmeye, isteklerin yerine geleceğine, sevince erişileceğine, emniyetli olmaya, dostlarla birlikte mutlu olmaya, güzel şansa, zenginliğe, maddiyata gelecek artışa yorulmaktadır. Kimi zaman da kötü niyetli bir tanıdık tarafından zarar görmeye, maddi zorluğa, kederden kurtulamamaya, yalancı bir yöneticiye, huzuru yitirmeye delalettir. Geniş bir çerçeveden bakan rüya uzmanları dediler ki: Bu başarısızlıktan sonra beklediği iyiliğe, sıkıntıyla düşlediği ganimete, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği temiz kazanca, mağlubiyetten sonra düşlediği daha sağlıklı bir hayata delalettir.

"Rüyada silahla insan yaralamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi hakkında bilinmeyenler

rüyada silahla insan yaralamak
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya alemi, geniş ve soyut bir dünyadır.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyanın anlamını bilmesi gerekir.
  • Ortalama bir insan yaşamının ortalama üçte birini, diğer bir tabirle tahminen 75 yıllık bir yaşamın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Hastalık yüzünden görme yeteneğini yitirenler rüyalarında görsel imgeler görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı hisseder.
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri endişedir. Negatif hisler pozitif duygulardan baskındır.
  • Rüya tabiri yapan kişi, mutlaka dinler, adetler, kültürler vs. pek çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada silahla insan yaralamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.