Rüyada silahla vurulmak

Yüksel Ü.(27) - İstanbul sordu : "rüyada silahla vurulmak yorumlar mısınız? "

Rüyada silahla vurulmak, kazancın kazançlı olacağına, getirili uğraşlara, kazanca gelecek artışa, sağlığını kazanmaya, aşk hayatının iyi gittiğine, mutlu zamanlara, maddi yükü olan tanıdığı birinden kendini kurtarmaya, temiz paraya, becerili bir insana, huzur bulmaya, sevince ermeye yorulmaktadır. Olumsuz anlamda üzülmeye, rahatının kaçacağına, hilekar bir amire, dara düşmeye, çözümü karmaşık bir olayla karşılaşılacağına delalet eder. Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler ki: Görülen rüya çektiği zorlukların sonunda hak edilen temiz rızka, zorlukla ulaştığı galibiyete, sıkıntıya düşerek hayalini kurduğu hayra, sıkıntılarının sonunda istediği rahata yorulur.

"Rüyada silahla vurulmak" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların tabir edilmesi konusunda merak edilenler

rüyada silahla vurulmak
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve ekseriyetle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü insanların yüzde 70i erkektir. Kadında bu oran yüzde 50dir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın aşamada dokunma ve duyguları hisseder.
  • Ortalama bir bireyin ömrünün tahmini üçte birini, başka bir tabirle ortalama 75 senelik bir yaşamın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Kimi zaman açıkça kimi zaman da dolaylı biçimde gelecekle ilgili haberler alınır.
  • Uykuda en çok yaşanılan olgulardan biri kaygıdır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada silahla vurulmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.