Rüyada sırada oturmak

Aka P.(26) - Şanlıurfa sordu : "Yorumlarınızı birkaç haftadır düzenli olarak inceliyorum. Bulamadığım nerdeyse tüm yorumlar web sitenizde yer buluyor fakat rüyada sırada oturmak açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sırada oturmak, mutluluğa, uzun ömre, sözüne bağlı olacağına, samimi yaşlı tanıdığa, yararlı işler gerçekleştireceğine, akrabalarla birlikte gülmeye, hak edilmiş mala, merhametli çocuğa, ulaşılan güce ermeye, üne erişileceğine, maddi külfeti olan kişiden uzaklaşılacağına yorulur. Ayrıca sıkıntılı yaşama, maddi kayba, fenalığını gizleyen dosta, sıkıntıdan kurtulamamaya, iyi hali yitirmeye delalet eder. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle yorumlarlar: Kişinin gördüğü rüya umudunu kestikten sonra istediği itibara, sıkıntılarının sonunda kazandığı huzura, zorluklarla mücadele ederek hak edilen varlığa, zorluklarla mücadele ederek ulaştığı feraha işarettir.

"Rüyada sırada oturmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın analizleri konusunda bilmedikleriniz

rüyada sırada oturmak
  • Rüya Tabiri uyurken kişinin bilinç altındaki mesajlar ile ilgilenir.
  • Belirgin herhangi bir nesne içeren rüya, genellikle doğrudan o nesneyle alakalı değildir. Rüyalar simgesel mesajlar verir.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik açıklamalar getirilmiştir.
  • Zihnimiz hiç yoktan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar hayatımızda karşılaştığımız ancak hatırlamadığımız simalardır. Her birimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Gözleri gören kimselerin yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, yüzde 88i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya göre rüyaların büyük çoğunluğu renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Günümüzde 25 yaşın altındaki insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan tam renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu olguları rüyalarda birleştirebilir.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi pek çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de adlandırılır

Yasal Uyarı: "Rüyada sırada oturmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.