Ruyada siraya

Yasemin O.(36) - Adıyaman sordu : "Gördüğüm hemen hemen bütün tabirler burada var ama ruyada siraya yorumlar mısınız? Başarılarınızın devamını dilerim"

Ruyada siraya, kendisini sevenlerle iyi geçinmeye, istenilen bir mutluluğa, merhametli evlada, refah dolu geleceğe, güzel uğraşlara, mutluluğa ermeye, faydalı işler gerçekleştireceğine, emniyetli hissetmeye, hak edilmiş nimete, sevince, sözlerin tutulacağına işaret eder. Nadiren de karışık bir sorunla yüzleşileceğine, kıymet düşmesine, kederden sıyrılamamaya, düşmanlığını göstermeyen amire, yoksulluğa delalettir. Bazen de tabirciler şöyle tabir ederler: Bu hatalarının ardından umduğu berekete, zorlukların ardından ulaştığı itibara, sıkıntı sonrasında ulaştığı iyiliğe, yardım alarak hayalini kurduğu beceriye delalet eder.

"Ruyada siraya" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyaların analizi ile alakalı bunları biliyor musunuz

ruyada siraya
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Negatif hisler pozitif duygulardan güçlüdür.
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekmektedir.
  • Kobay hayvanlar ile gerçekleştirilen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • İleri derecede psikolojik sorunları olan kimseler dışında her birey rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Belirli herhangi bir olay barındıran rüya, ekseriyetle direkt olarak o olayla alakalı değildir. Rüyalar sembolik mesajlar verir.
  • Kaza yüzünden gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler resimli rüya göremez; fakat yakın seviyede koku ve duyguları tecrübe ederler.

Yasal Uyarı: "Ruyada siraya" yazısı izinsiz kopyalanamaz.