Rüyada sırtından bıçaklamak

Burak T.(32) - İstanbul sordu : "Üç dört gün önce bir rüya gördüm. rüyada sırtından bıçaklamak yorumlar mısınız? "

Rüyada sırtından bıçaklamak, devlette mertebeye çıkacağına, yakında öğrenilecek memnun edici haber almaya, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, yüksek talihe, sağlıklı yaşamaya, düşkünlükten kurtulmaya, eli açık amire, rızkın bereketli olacağına, karmaşadan uzak olacağına, bol berekete, beklentilerin yerine geleceğine delalettir. Olumsuz anlamda ticari başarısızlığa, korktuğu şeyden emin olmaya, bencil bir düşmana, değer düşmesine, zulüm görülmesine delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya yorumcuları derler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek umduğu mülke, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği mutluluğa, zorluklara göğüs gererek hak edilen berekete, zorlukla ulaştığı zafere delalettir.

"Rüyada sırtından bıçaklamak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın analizleri ile ilgili bilmedikleriniz

rüyada sırtından bıçaklamak
  • Rüya tabiri yapan kişinin maneviyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için kişiye kendi düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir dünyadır.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüyalarda en çok yaşanılan duygulardan biri kuşkudur. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.

Yasal Uyarı: "Rüyada sırtından bıçaklamak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.