Rüyada sırtından kan gelmesi

Hasan F.(32) - İstanbul sordu : "rüyada sırtından kan gelmesi açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sırtından kan gelmesi, yakın zamanda duyulacak iyi haber almaya, iyi gelire, taleplerin yerine geleceğine, mutluluğa, refah dolu geleceğe, varlıklı yöneticiye, paranın temiz olmasına, ilişkisinin iyi olacağına, sevineceğine, yeminini tutmaya, sakin yaşayacağına yorulur. Bazen de sıkıntıya yaşama, değer düşmesine, hilekar bir yabancıya, yoksulluğa, bencil bir kimseye yorulur. Bazı durumlarda da yorumcular dediler ki: Bu rüya cefa çektikten sonra hasret duyduğu nimete, zorlukla birlikte istediği itibara, uğraşarak umduğu büyük güce, cefa çektikten sonra beklediği onura delalet eder.

"Rüyada sırtından kan gelmesi" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile ilgili merak ettikleriniz

rüyada sırtından kan gelmesi
  • Zihnimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda görülen simalar yaşamımızda yüz yüze geldiğimiz ancak kime ait olduğunu bilmediğimiz suratlardır. Her birimiz yaşamımız sırasında binlerce surat gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız sima becerisine sahibiz.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Daha önce gitmediğimiz şehirlerin, daha önce karşılaşmadığımız kişilerin isimlerini söyler.
  • Rüya Yorumu bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri tarafından ulaştırılmıştır ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Rüya tabirleri konusunda aceleci davranılmamalıdır.
  • Görme engeli olmayan insanların 1/8i rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda ciddi oranda değişime uğradı. Günümüzde yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bu değişimin nedenini renksiz televizyondan tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Çok fazla psikolojik sorunları bulunan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, işin aslı rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sırtından kan gelmesi" yazısı izinsiz kopyalanamaz.