Rüyada sırtından yaralanmak

Yusuf B.(31) - Kars sordu : "İyi akşamlar. rüyada sırtından yaralanmak yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sırtından yaralanmak, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, ikili ilişkilerde feraha, uzun ömre, taleplerin yerine geleceğine, mutluluk dolu geleceğe, güvenli hissetmeye, gıpta ile bakılan güce ermeye, problemlerden uzak olacağına, anlayışlı orta yaşlı yabancıya, sevince kavuşulacağına, bol berekete yorulmaktadır. Bazen de içinden çıkılması zor bir durumla karşılaşılacağına, kederden sıyrılamamaya, üzücü bir olayla yüzleşileceğine, sevimsiz duruma düşmeye, sorumluluktan ötürü rahatsız olmaya delalettir. Bazı durumlarda da rüya uzmanları dediler ki: Bu rüya umudunu kestikten sonra hayalini kurduğu haysiyete, zahmetle birlikte istediği haysiyete, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak elde ettiği yüksek mertebeye, zahmet çekerek istediği rahatlığa delalet eder.

"Rüyada sırtından yaralanmak" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın tabiri ile alakalı merak edilenler

rüyada sırtından yaralanmak
  • Rüya, devasa ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din adamları, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü tanımlamalar yapılmıştır.
  • Rüya yorumlayanın mutlaka rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Zihnimiz duyularımızın gerçekten hissettiği şeyleri rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Rüya yorumu yapılırken kesinlikle, rüya sahibinin ruh halini, görülen şeyin anlamının irdelemeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Gözümüzü açtıktan 5 dk. sonra gördüklerimizin yüzde 50sini unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada sırtından yaralanmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.