Rüyada sırtından yılan çıktığını görmek

Abdullah Ö.(44) - Mersin sordu : "rüyada sırtından yılan çıktığını görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada sırtından yılan çıktığını görmek, önemli kuvvete ulaşmaya, dostluklarında başarıya, yüksek şansa, kısa zamanda duyulacak müjdeli haber duymaya, yetenekli bir kişiye, yeminin yerine getirileceğine, helal ganimete, büyük makama ulaşacağına, içten davranan yaşlı tanıdığa, özlemi duyulan bir eşe, mutluluğu bulmaya yorulur. Kimi zaman da istenmeyen bir problemle yüzyüze gelineceğine, hilekar akrabaya, korkuya başına gelmesine, korktuğu şeyden emin olunacağına, saklanansırların ortaya çıkmasına yorulur. Kimi zaman da rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler: Bu rüya zorluklara göğüs gererek kazandığı iyi bir geleceğe, zorlukla birlikte hak ettiği saygınlığa, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu hayra, zahmetle kavuştuğu başarıya delalet eder.

Gördüğünüz düşlerin taşıdığı mesajlar ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada sırtından yılan çıktığını görmek
  • Rüya yorumu yapan kişi, mutlaka takva, adetler, kültürler gibi bir çok nokta konusunda tecrübe sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumlarının mesaj verici nitelikte olduğu kati suretle hatırlanmalı, işaretlere göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun hissiyatının kuvvetli olması şarttır.
  • Rüya tabirleri yapılırken mutlak suretle, rüyayı görenin ruh halini, görülen şeyin anlamının değerlendirmeli ve bu doğrultuda bir sonuca varmalıdır.
  • Uyandıktan beş dakika sonra gördüklerimizin yarısını unuturuz.
  • Belirli bir nesne barındıran rüya, ekseriyetle doğrudan o nesneyle ilgili değildir. Rüyalar sembolik bir dille konuşur.

Yasal Uyarı: "Rüyada sırtından yılan çıktığını görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.