Rüyada şiş sokmak

Barış R.(40) - Şırnak sordu : "rüyada şiş sokmak açıklar mısınız? "

Rüyada şiş sokmak, emniyette yaşamaya, verdiği söze sadık olunacağına, duygusal külfeti olan tanıdıktan uzak durmaya, külfetsiz kazanılan ganimete, mutluluğa kavuşmaya, dingin bir hayatı olacağına, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, yüksek makama ulaşılacağına, şana ulaşılacağına, yararlı uğraşlar ile meşgul olacağına, faydalı uğraşlara işarettir. Ender olarak da kötü niyetli bir yabancı eliyle zarar görmeye, zulüm görmeye, saklanansırların meydana dökülmesine, üzüntü verecek problemle karşılaşılacağına, karışık bir olayla yüzleşileceğine işaret eder. Farklı bir çerçeveden bakan alimler şöyle yorumlarlar ki: Görülen rüya cefa çektikten sonra hasret duyduğu büyük güce, ümitsizlikten sonra özlediği zafere, meşakkatle birlikte gözlediği beceriye, zorlukları aşarak istediği itibarlı mertebeye yorulmaktadır.

"Rüyada şiş sokmak" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamları konusunda bunları biliyor musunuz

rüyada şiş sokmak
  • Rüyalarda sıklıkla hissedilen olgulardan biri tasadır. Olumsuz duygular pozitif duygulardan daha sık görülür.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler dışında herkes rüya görebilir. Eğer rüya göremediğini söyleyenlerdenseniz, aslında rüyalarınızı anımsayamıyorsunuzdur.
  • Ortalama bir gecede iki saate yakın süreyle rüya görülür.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının aynası olduğu için insana şahsına ait düşünce ve hislerini değerlendirmesi konusunda aracı olur.
  • Rüya yorumları mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin kesinlikle rüyalarda görülenin anlamını bilmesi icap eder.

Yasal Uyarı: "Rüyada şiş sokmak" yazısı izinsiz kopyalanamaz.