Rüyada şişman kadınla sevişmek

Etil U.(37) - Fransa sordu : "rüyada şişman kadınla sevişmek açıklar mısınız? "

Rüyada şişman kadınla sevişmek, verilen sözün yerine getirileceğine, tertemiz zenginliğe, sevinmeye, iyi gelire, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, külfetsiz elde edilen servete, istenilen kuvvet sahibi olmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, eli açık insana, eşiyle eğlenmeye, paranın bereketli olacağına delalet eder. Ender olarak da mutsuz edici bir olayla karşılaşılacağına, mesuliyetten dolayı mağdur olmaya, sıkıntıya düşmeye, korktuğundan emin olmaya, art niyetli bir tanıdığa delalettir. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Bu rüya meşakkatle elde ettiği berekete, zahmetle umduğu nimete, başarısızlıktan sonra kavuştuğu galibiyete, zamanla elde ettiği mevkiye delalettir.

"Rüyada şişman kadınla sevişmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın yorumu hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada şişman kadınla sevişmek
  • Beynimiz bedenimizin o sırada duyduğu olguları rüyalarımızla karıştırabilir.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan göremeyen kimseler görsel rüya göremez; fakat yakın seviyede dokunma ve duyguları hisseder.
  • Rüya yorumlarının rehber nitelikte olduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalı, göstergelere göre ihtiyaç duyulan önlemler alınmalıdır.
  • Denek hayvanları kullanılarak sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya görebildiklerini kanıtlamıştır.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve bugün de önemini devam ettirmektedir.
  • Rüyada bir iç spiker vardır. Tanımadığımız illerin, tanışmadığımız kimselerin adlarını söyler.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din adamları, gerek filozoflar, gerekse de bilim adamları tarafından çeşitli açıklamalar yapılmıştır.
  • Tahminen bir insanın hayatının tahmini 3te 1ini, başka bir tabirle tahminen yetmişbeş yıllık bir ömrün yirmibeş yılını uyuyarak tüketir.

Yasal Uyarı: "Rüyada şişman kadınla sevişmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.