Rüyada sıvı deterjan görmek

Leyla G.(22) - Trabzon sordu : "rüyada sıvı deterjan görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada sıvı deterjan görmek, sorunlardan arınmış kalacağına, tertemiz paraya, kazanca gelecek artışa, paranın kazançlı olacağına, külfetsiz elde edilen altına, aydınlık günlere, kendisini sevenlerle refah içinde geçecek ömre, elinden her iş gelen bir kimseye, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, üne kavuşmaya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de mesuliyetten ötürü mağdur olunacağına, sıhhatin tehlike altında olduğuna, karışık bir problemle yüzleşileceğine, sıkıntı verici bir sorunla yüzyüze gelineceğine, saklanansırların açığa dökülmesine yorulur. Bazı durumlarda da ulemalar derler ki: Bu rüya zorlukları aşarak ümit ettiği rahata, meşakkatle gözlediği ferahlığa, uzun süren çabaların sonunda hak ettiği saygınlığa, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı şana işarettir.

"Rüyada sıvı deterjan görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın anlamları konusunda bilmeniz gerekenler

rüyada sıvı deterjan görmek
  • Rüya yorumcusunun 6. hissinin kuvvetli olması gerekir.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, adetler, toplumsal ananeler vs. pek çok etken konusunda bilgi sahibi olmalıdır.
  • Uyku, geçici ölüm gibi de değerlendirilir
  • Rüya, büyük ve soyut bir dünyadır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş kimselerin yalnız yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Son araştırmalar bu değişimin nedenini siyah-beyaz televizyondan renkli görüntüye olan ilgiye ilişkilendiriyor.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla iletilmiştir ve bugün de geçerliliğini sürdürmektedir.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık %25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada sıvı deterjan görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.