Rüyada sıvı sabun

Nejmal Ö.(37) - Mersin sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün yorumlar web sitenizde yer buluyor ama rüyada sıvı sabun yorumlar mısınız? "

Rüyada sıvı sabun, güzel kısmete, bir kaç gün içinde öğrenilecek iyi havadis öğrenmeye, kazanca gelecek bolluğa, hak edilen güce ermeye, alın teriyle elde edilen mala, verilen sözün yerine getirileceğine, maddi külfeti bulunan tanıdıktan uzak durmaya, yağmura, sevince erişileceğine, varlıklı memura, mutluluğa işarettir. Hoşnutsuz yorum olarak da kıymet kaybetmeye, rahatının kaçacağına, karışık bir olayla yüzyüze gelineceğine, ticaret kaynaklı üzüntüye, fenalık görülmesine delalet eder. Bazen de rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Görülen rüya başarısızlıktan sonra ulaştığı rahatlığa, başarısızlıktan sonra özlediği onura, sıkıntıyla düşlediği beceriye, sıkıntılarının sonunda elde ettiği mülke işarettir.

"Rüyada sıvı sabun" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumlanması konusunda bunları biliyor muydunuz

rüyada sıvı sabun
  • Beynimiz bedenimizin gerçekten duyduğu olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüyalarda en çok hissedilen olgulardan biri endişedir. Negatif duygular olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sık rüya görür. Bir erkeğin rüyalarında karşılaştığı insanların büyük çoğunluğu hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Rüya, geniş ve soyut bir alemdir.
  • Araştırmalar rüya görenlerin yaklaşık 1/4ünün rüyalarda gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüyalarda genellikle iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce karşılaşmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Rüya tabirleri kati suretle iyiye yorulmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada sıvı sabun" yazısı izinsiz kopyalanamaz.