Rüyada siyah balık ısırması

Ömer K.(45) - Yalova sordu : "3 gün önce anlam veremediğim bir rüya gördüm. rüyada siyah balık ısırması yorumlayabilir misiniz? Teşekkürler"

Rüyada siyah balık ısırması, iyi talihe, emniyette yaşamaya, zenginliğe, temiz paraya, sevince erişileceğine, fakirlikten kurtulmaya, mülke gelecek berekete, varlıklı kimseye, beklentilerin yerine geleceğine, hünerli bir kişiye, memuriyette makama gelineceğine yorulmaktadır. Nadiren de ticari sıkıntıya, mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, sıkıntıdan sıyrılamamaya, rahatının bozulacağına, fenalığını saklayan yabancıya delalettir. Kimi rüya tabircileri şöyle derler ki: Görülen rüya mağlubiyetten sonra elde ettiği saygınlığa, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu temiz rızka, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği sevince, uğraşarak istediği az olan kazancının artacağına işaret eder.

"Rüyada siyah balık ısırması" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın tabir edilmesi konusunda merak edilenler

rüyada siyah balık ısırması
  • Kör olmayan insanların 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, geri kalanlarsa tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını siyah beyaz görüyor. Son araştırmalar bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Ortalama bir bireyin hayatının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen yetmişbeş senelik bir hayatın yirmibeş senesini uyuyarak tüketir.
  • Denek hayvanları ile sürdürülen bilimsel araştırmalar, hayvanların da insanlar gibi uykularında rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Beynimiz hiç yoktan simalar ortaya çıkaramaz. Uykuda karşılaşılan simalar yaşantımızda karşılaştığımız fakat anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz ömrümüz boyunca binlerce sima gördüğümüz için, uykumuzda da sınırsız surat yetisine sahibiz.
  • Rüya tabirinin yol gösterici olduğu mutlak suretle değerlendirilmeli, mesajlara göre gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Rüyalar alemi, devasa ve manevi bir alemdir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah balık ısırması" yazısı izinsiz kopyalanamaz.