Rüyada siyah bir köpek görmek

Barış T.(20) - Antalya sordu : "Tabirlerinizi bir kaç haftadır dikkatlice okudum. rüyada siyah bir köpek görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada siyah bir köpek görmek, vefakar eşe, bol berekete, görgülü genç yabancıya, kısa zamanda öğrenilecek memnun edici havadis öğrenmeye, sağlıklı hayata, malın bereketli olacağına, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, huzur bulmaya, mutluluğu bulmaya, dünyalığa gelecek fazlalığa, verdiği sözüne sadık durulacağına yorulur. Bazen de acımasız bir kişiye, rahatı yitirmeye, kötü bir sorunla karşılaşılacağına, kötü niyetli bir akraba eliyle fenalık görmeye, can sıkıcı vaziyete düşmeye delalet eder. Daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Bu rüya verdiği uğraşların sonunda istediği haysiyete, kaybettikten sonra kazandığı rahatlığa, sıkıntıya düşerek kazandığı saygınlığa, sıkıntıya düşerek beklediği mevkiye yorulur.

"Rüyada siyah bir köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz rüyanın tabiri ile ilgili bilinmesi gerekenler

rüyada siyah bir köpek görmek
  • Erkekler, erkekler ile ilgili daha sıklıkla düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin büyük çoğunluğu erkektir. Kadınlarda bu oran yüzde 50dir.
  • Denek hayvanları kullanılarak yapılan bilimsel araştırmalar, hayvanların da rüya gördüklerini ortaya koymuştur.
  • Rüya Tabirleri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından değişik tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli İslam düşünürleri tarafından iletilmiştir ve hala önemini devam ettirmektedir.
  • Zihnimiz kendiliğinden yüzler oluşturamaz. Rüyalarda görülen yüzler yaşamımızda karşılaştığımız ama hatırlamadığımız simalardır. Hepimiz hayatımız sırasında çok sayıda sima gördüğümüzden, uykumuzda da sınırsız surat yeteneğine sahibiz.
  • Rahatsızlık yüzünden görme yeteneğini yitirenler görsel rüyalar görebilir. Doğduğu andan itibaren görme engelli kimseler görsel rüya göremez; lakin yakın seviyede ses ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Rüya yorumunun kılavuz olduğu kati suretle hatırlanmalı, göstergelere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada duyduğu şeyleri rüyalarımızla birleştirebilir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah bir köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.