Rüyada siyah bit görmek

İzbel H.(22) - Ankara sordu : "rüyada siyah bit görmek yorumlayabilir misiniz? "

Rüyada siyah bit görmek, cömert adama, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, servete, merhametli dosta, sakin bir hayat sürdüreceğine, yüksek mevkiye gelineceğine, mutluluğa, kolay elde edilen mala, içten davranan yaşlı kimseye, huzura, dostlarla refah içinde geçecek ömre delalet eder. Ayrıca mesuliyetten dolayı rahatsız olunacağına, istenmeyen bir olayla karşılaşılacağına, değer kaybetmeye, huzuru yitirmeye, korkulanın başına gelmesine delalet eder. Bazı rüya tabircileri şöyle yorumlarlar ki: Bu uzun bir bekleyişin sonunda kavuştuğu başarıya, zahmetle birlikte hayalini kurduğu huzura, zahmetle elde ettiği daha sağlıklı bir hayata, uzun süren çabaların sonunda beklediği mutluluğa delalettir.

"Rüyada siyah bit görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin analizi konusunda merak edilenler

rüyada siyah bit görmek
  • Rüyalar mutlak suretle iyiye yorulmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık 1/4ünün rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, 3/4ünün ise déjà vu yaşadığını gösteriyor.
  • Rüya yorumcusu, mutlaka takva, örfler, kültürler vs. bir çok etken üzerinde birikim sahibi olmalıdır.
  • Bilimsel olarak gerçek kabul edilmese de, gerçekleştirilen araştırmalarda horlayanların daha kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Tahminen bir kişinin yaşamının tahmini 3te 1ini, diğer bir tabirle tahminen yetmişbeş senelik bir yaşamın 25 senesini uykuda tüketir.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin tüm geçmiş yorumlar konusunda fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah bit görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.