Rüyada siyah bot giymek

Osman İ.(46) - Diyarbakır sordu : "Gördüğüm nerdeyse bütün tabirler web sitenizde bulunuyor ancak rüyada siyah bot giymek yorumlar mısınız? Çok sağolun"

Rüyada siyah bot giymek, mal varlığına gelecek berekete, mutlu olmaya, hayırlı akrabaya, huzura kavuşmaya, kolay kazanılan altına, imrenilen güce ulaşmaya, iyi işlere, bol gelire, içten davranan yaşlı tanıdığa, becerikli bir insana, üne sahip olunacağına işaret eder. Ayrıca sıkıntı verici bir olayla yüzyüze gelineceğine, can sıkıcı hale düşmeye, yoksulluğa, fesat bir düşmana, mutsuzluktan sıyrılamamaya işaret eder. Bazen de rüya tabircileri şöyle tabir ederler: Bu rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ümit ettiği iyiliğe, zorlukların ardından hasret duyduğu rahata, zorluklara göğüs gererek elde ettiği huzura, zorlukların ardından gözlediği mülke işaret eder.

"Rüyada siyah bot giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyalarınızın yorumu konusunda bilinmeyenler

rüyada siyah bot giymek
  • Beynimiz vücudumuzun o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Uyku, kalıcı olmayan ölüm hali gibi de değerlendirilir
  • Rüyalar alemi, devasa ve soyut bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün eski tabirler hakkında fikir sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Bazı zaman açık olarak bazen de dolaylı şekilde gelecekte mesajlar görülür.
  • Görme engeli olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını siyah-beyaz görür, yüzde 88i ise renkli görürler. 1915 ile 1950 yılları arasında yapılan araştırmaya dayanarak rüyaların büyük çoğunluğu siyah-beyaz görülüyordu. Fakat sonuçlar ilerleyen yıllarda değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların sadece yüzde 4.4ü rüyalarını renksiz. Güncel bahsi geçen değişikliğin nedenini renksiz filmden tam renkli elektronik cihazlara geçmemize bağlıyor.
  • Sonradan gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler görsel rüya göremez; ancak yakın aşamada ses ve duyguları hisseder.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah bot giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.