Rüyada siyah çarşaf giymek

Göray Ş.(23) - Tekirdağ sordu : "Fikrimce rakipleri arasında en ayrıntılı rüya yorumları sitesi RüyadaNeGörmek.com. Gördüğüm nerdeyse tüm tabirler burada yer buluyor ama rüyada siyah çarşaf giymek açıklar mısınız? "

Rüyada siyah çarşaf giymek, hayırlı işler gerçekleştireceğine, vefakar çocuğa, arzu edilen kuvvet sahibi olmaya, güvende kalmaya, getirili girişimler yapacağına, mal varlığına gelecek artışa, sevince kavuşmaya, sözüne sadık olacağına, sıcakkanlı orta yaşlı tanıdığa, istenilen bir eşe, bir kaç gün içinde alınacak hayırlı havadis öğrenmeye delalettir. Aynı zamanda korkulanın başına gelmesine, üzülmeye, kıymet yitirmeye, hilekar amire, sıkıntı verici bir problemle karşılaşılacağına işaret eder. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan yorumcular derler ki: Kişinin gördüğü rüya zahmetlerinin meyvesini alarak beklediği servete, zorlukla birlikte kavuştuğu yüksek mertebeye, meşakkatle özlediği huzura, zorluklara göğüs gererek hayalini kurduğu şana delalettir.

"Rüyada siyah çarşaf giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın taşıdığı mesajlar hakkında bilmeniz gerekenler

rüyada siyah çarşaf giymek
  • Rüya tabircisinin mutlak suretle rüyalarda görülmüş olanın yorumunu bilmesi gerekmektedir.
  • Rüya Yorumları yapan şahsın tüm geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önünde bulundurarak rüyayı tabir etmesi gerekmektedir.
  • Düş diye adlandırılan olgu, uyurken yaşanan garip hallerdir
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Beynimiz bedenimizin o sırada hissettiği olguları rüyalarda karıştırabilir.
  • Rüya Tabiri alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından çeşitli tanımlamalar yapılmıştır.
  • Kör olmayan kimselerin 1/8i rüyalarını renksiz görür, 7/8i ise tüm renklerin seçilebilir olduğu şekilde görürler. Eski bir bilimsel araştırmaya dayanarak rüyaların önemli bir yüzdesi siyah-beyaz görülüyordu. Ancak sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren ciddi oranda değişime uğradı. Bugün 25 yaşın altındaki kimselerin sadece küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişikliğin nedenini renksiz televizyondan tam renkli görüntüye olan ilgiye bağlıyor.
  • Rüya yorumcusu, kesinlikle sonuçta rüya sahibinin ne şekilde etki altında kalacağını hesaba katmalı, ruhsal problemlere yol açacak tabirlerden elinden geldiğince kaçınmalıdır.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah çarşaf giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.