Rüyada siyah çerçeve görmek

Mıhrıcan L.(47) - Trabzon sordu : "Gördüğüm nerdeyse tüm rüyalar sitenizde var fakat rüyada siyah çerçeve görmek yorumlar mısınız? "

Rüyada siyah çerçeve görmek, mutluluğa kavuşmaya, şöhrete ulaşmaya, hak edilmiş ziynete, mutluluk dolu geleceğe, getirili işler yapacağına, hayallerin hayata geçeceğine, manevi yükü olan kimseden uzak durmaya, hoşsohbet genç adama, devlette mertebeye geleceğine, sağlığını kazanmaya, sözünü tutacağına delalettir. Nadiren de kıymet düşmesine, kaprisli bir yöneticiye, düşmanlığını gizleyen akrabaya, sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, kötülükten emin olmaya işaret eder. Kimi rüya ilmiyle ilgilenenler dediler ki: Görülen rüya sıkıntılarının sonunda hak ettiği toplu paraya, zorlukla ümit ettiği büyük güce, yenilgiden sonra hak ettiği şana, verdiği uğraşların sonunda kavuştuğu toplu mala delalet eder.

"Rüyada siyah çerçeve görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin tabirleri ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada siyah çerçeve görmek
  • Tahminen bir insan yaşamının tahminen 3te 1ini, diğer bir deyişle tahminen 75 yıllık bir hayatın yirmibeş yılını uyuyarak geçirir.
  • Rüya alemi, büyük ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Tabirleri yapan şahsın bütün eski tabirler konusunda bilgi sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı tabir etmesi gerekir.
  • Uyandıktan on dk. geçince %90ını hatırlamayız.
  • Rüya yorumu yapan kişi, kati suretle sonuçta rüyayı görenin hangi derecede etkileneceğini değerlendirmeli, ruhsal sıkıntılara sebep olabilecek yorumlamalardan elinden geldiğince uzak durmalıdır.
  • Rüya tabiri yapan kişinin hissiyatının güçlü olması şarttır.
  • Uykuda en sık hissedilen duygulardan biri kuşkudur. Negatif duygular olumlu duygulardan baskındır.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah çerçeve görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.