Rüyada siyah giyinmiş kadın

Ömer A.(45) - Diyarbakır sordu : "Dün gece rüya gördüm. rüyada siyah giyinmiş kadın açıklayabilir misiniz? "

Rüyada siyah giyinmiş kadın, büyük mertebeye ulaşacağına, sevince kavuşmaya, sözüne sadık kalınacağına, toplum yaşamında feraha, şana kavuşulacağına, uzun ömre, hayırlı işler ile meşgul olacağına, imrenilen kuvvete ermeye, özlemi duyulan bir geleceğe, gelirin temiz olmasına, getirili atılım yapacağına yorulmaktadır. Kimi zaman da sağlığın yitirileceğine, hilekar bir yabancıya, kötü bir olayla karşılaşılacağına, maddi zarara, sıkıntıdan kurtulamamaya işaret eder. Bazı durumlarda da alimler şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya ümitsizlikten sonra gözlediği toplu paraya, uğraş vererek beklediği hünere, zorlukların sonrasında gözlediği ganimete, mağlubiyetten sonra kazandığı zafere yorulur.

"Rüyada siyah giyinmiş kadın" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz tüm rüyaların anlamları konusunda en sık sorulanlar

rüyada siyah giyinmiş kadın
  • Rüya Tabirleri yapan bireyin bütün geçmiş tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve düş sahibinin ruh halini de göz önüne alarak rüyayı yorumlaması gerekmektedir.
  • Rüya yorumlayanın kesinlikle rüyalarda görülmüş olanın manasını bilmesi gerekir.
  • Rüyalar insanın iç dünyasının yansıması olduğu için insana şahsına ait düşünce ve duygularını tartması konusunda aracı olur.
  • Rüya tabirleri mutlaka hayra yorulmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği dile getirilen bir konudur.
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önemli din alimleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah giyinmiş kadın" yazısı izinsiz kopyalanamaz.