Rüyada siyah ihram giymek

Selvınaz I.(39) - İzmir sordu : "rüyada siyah ihram giymek açıklar mısınız? "

Rüyada siyah ihram giymek, sağlığa, eşiyle muhabbete, verimli işler ile meşgul olacağına, kazanılan zenginliğe, dostluklarında feraha, zengin memura, hoşgörülü orta yaşlı akrabaya, dingin kalacağına, rahatlamaya, kolay elde edilen mala, kısa sürede duyulacak mutlu edici gelişmelere yorulur. Ayrıca hoşnutsuz bir duruma gelmeye, zora düşmeye, iş nedeniyle sıkıntıya, sıkıntılı yaşantıya, korkuya gerçekleşmesine yorulur. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya ilminde önde gelenler derler ki: Kişinin gördüğü rüya meşakkatle birlikte gözlediği toplu paraya, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu haysiyete, uğraşlarının sonunda kazandığı ticari kazanca, zorlukla hasret duyduğu haysiyete yorulur.

"Rüyada siyah ihram giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Görülen rüyanın analizi hakkında merak edilenler

rüyada siyah ihram giymek
  • Rüyalarda sıklıkla yaşanılan duygulardan biri kaygıdır. Negatif hisler olumlu duygulardan daha sık görülür.
  • Rüya tabirlerinin mesaj verici olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Rüyalar kişinin iç dünyasının yansıması olduğundan kişiye şahsına ait fikir ve duygularını değerlendirmesi konusunda öncülük eder.
  • Kesin bulgular ile gerçek kabul edilmese de, yapılan araştırmalarda horlayanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü sonucuna varılmıştır.
  • Düş denilen şey, uykuda görülen tuhaf durumlardır
  • Rüya Tabiri bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen din alimleri tarafından ulaştırılmıştır ve hala önemini devam ettirmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah ihram giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.