Rüyada siyah japon balığı görmek

Mıchael B.(39) - Almanya sordu : "İyi akşamlar; rüyada siyah japon balığı görmek yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkürler"

Rüyada siyah japon balığı görmek, güvende yaşamaya, aşk hayatında huzura, mutluluğa, iyi uğraşlara gireceğine, yağmura, arkadaşlarıyla sohbete, şana erişileceğine, sevince kavuşmaya, becerikli bir kimseye, samimi genç yabancıya, yakında duyulacak iyi gelişmelere yorulur. Bir diğer yoruma göre de hilekar bir akrabaya, üzüntü duymaya, sıkıntıya yaşantıya, kötü bir problemle yüzleşileceğine, huzuru kaybetmeye işarettir. Farklı bir açıdan bakan yorumcular şöyle derler ki: Görülen rüya cefa ile birlikte gözlediği daha çok kazanca, zahmet çekerek istediği toplu kazanca, cefa ile birlikte umduğu servete, sıkıntı çekerek ulaştığı mutluluğa işaret eder.

"Rüyada siyah japon balığı görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin tabir edilmesi hakkında bilinmesi gerekenler

rüyada siyah japon balığı görmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri olan kimseler haricinde her birey rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı unutuyorsunuzdur.
  • Rüya tabirinin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önünde bulundurulmalı, işaretlere dayanarak gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Düşlerin bazı mesajlar taşıdığı bahsi geçen bir konudur.
  • Rüyayı yorumlayan, mutlaka mezhepler, adetler, kültürler vb. pek çok nokta ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Rüya yorumcusunun maneviyatının güçlü olması şarttır.
  • Rüya Tabirleri konusunda gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de ilim insanları tarafından türlü açıklamalar getirilmiştir.
  • Rüya Yorumu yapan kişinin bütün eski tabirler hakkında tecrübe sahibi olması ve rüya sahibinin ruh halini de değerlendirerek rüyayı yorumlaması gerekir.
  • Rüyada çoğunlukla iç spiker vardır. Daha önce görmediğimiz şehirlerin, daha önce tanışmadığımız kimselerin adlarını bildirir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah japon balığı görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.