Rüyada siyah köpek görmek

Babürhan P.(31) - İstanbul sordu : "İyi günler; Tartışmasız rakipleri arasında en güzel rüya tabiri web sitesi sizinki. rüyada siyah köpek görmek açıklayabilir misiniz? "

Rüyada siyah köpek görmek, büyük kuvvete, ilişkisinin yolunda olduğuna, problemlerden uzak bir hayat sürdüreceğine, mülke gelecek bolluğa, planların yerine geleceğine, gelirin kazançlı olmasına, sağlıklı hayata, sevinmeye, istenilen bir birlikteliğe, bol talihe, sözüne bağlı olacağına delalet eder. Bunlarla birlikte cahil bir kişiye, parasal sıkıntıya, ticari problemlere, sıkıntıya yaşantıya, düşmanlığını saklayan amire delalettir. Kimi zaman da ulemalar şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya zorluklarla mücadele ederek hak ettiği ganimete, uzun bir bekleyişin sonunda umduğu temiz rızka, yardım alarak beklediği başarıya, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak düşlediği kazanca yorulmaktadır.

"Rüyada siyah köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Rüyanızın anlamı hakkında en sık sorulanlar

rüyada siyah köpek görmek
  • Düşlerin bazı mesajlar verdiği bahsi geçen bir konudur.
  • Rüya yorumu yapan kişinin mutlak suretle rüyalarda görülenin karşılığını bilmesi icap eder.
  • Rüya tabirlerinin kılavuz olduğu mutlak suretle hatırlanmalı, işaretlere dayanarak gerekli tedbirler alınmalıdır.
  • Araştırmalar insanların yaklaşık yüzde 25inin rüyalarında gelecekle ilgili simgeler gördüğünü, yüzde 75ininse geçmişle ilgili simgeler gördüğünü gösteriyor.
  • Rüya denilen olgu, uyurken görülen belirsiz hallerdir
  • Görme engeli olmayan insanların yüzde 12si rüyalarını renksiz görür, geri kalanlarsa renkli görürler. Eski bir araştırmaya göre rüyaların önemli bir yüzdesi renksiz görülüyordu. Fakat sonuçlar 1960lı yıllardan itibaren değişmeye başladı. Bugün yirmi beş yaşına gelmemiş insanların yalnız küçük bir yüzdesi rüyalarını renksiz. Güncel bu değişimin nedenini renksiz filmden renkli görüntüye geçmemize ilişkilendiriyor.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.