Rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek

Şemsinur L.(44) - Rize sordu : "Gördüğüm neredeyse bütün tabirler burada bulunuyor ancak rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek açıklar mısınız? "

Rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek, güzel talihe, eşiyle sohbete, taleplerin hayata geçeceğine, refaha kavuşmaya, becerikli bir kişiye, sosyal yaşamda mutluluğa, gelirin bereketli olacağına, mutluluk dolu günlere, sağlığını kazanmaya, eli açık yabancıya, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya yorulmaktadır. Bir diğer yoruma göre de korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin tehlike altında olduğuna, zarar görülmesine, iyi hali kaybetmeye, rahatının bozulacağına yorulur. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya ilmiyle ilgilenenler şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorluklara göğüs gererek özlediği şerefe, zorlukları aşarak özlediği iyi bir geleceğe, zamanla kavuştuğu paraya, sıkıntı çekerek hak ettiği başarıya işarettir.

"Rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Düşlerinizin anlamı ile alakalı bilmedikleriniz

rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek
  • Rüya Yorumları alanında gerek din alimleri, gerek düşünürler, gerekse de bilim adamları tarafından farklı tanımlamalar getirilmiştir.
  • Rüya yorumunun rehber nitelikte olduğu kati suretle hesaba katılmalı, mesajlara göre ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Erkekler rüyalarında daha agresif hisler yaşarlar.
  • Erkekler, erkekler hakkında daha sık düş görür. Bir erkeğin rüyasında gördüğü karakterlerin yüzde 70i hemcinsleridir. Kadınlarda bu oran eşittir.
  • Uyandıktan on dk. sonra %90ını unutmuş oluruz.
  • Çok fazla ruhsal problemleri olan kimseler haricinde herkes rüya görebilir. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah köpek ve beyaz köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.