Rüyada siyah mayo giymek

Hicaz İ.(22) - Isparta sordu : "Selamlar, Fikrimce internette bulunan en ayrıntılı rüya yorumu web sitesi sizinki. rüyada siyah mayo giymek yorumlar mısınız? "

Rüyada siyah mayo giymek, servete, tatlı dilli genç akrabaya, mala gelecek bolluğa, sakin bir hayatı olacağına, alın teriyle kazanılan ziynete, yetenekli bir kimseye, faydalı uğraşlara gireceğine, istenilen güce, sevineceğine, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, verdiği sözü tutacağına işarettir. Başka görüşlere göre de yalancı tanıdığa, kötü niyetli bir yöneticiye, iş sebebiyle huzursuzluğa, üzüntü duymaya, sıhhatin tehlike altında olduğuna yorulmaktadır. Farklı bir çerçeveden bakan rüya ilminde önde gelenler şöyle dediler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukla ulaştığı daha iyi bir hayata, zahmet çekerek elde ettiği nimete, zorlukların ardından ulaştığı iyi bir geleceğe, uzun bir bekleyişin sonunda kazandığı saygınlığa yorulmaktadır.

"Rüyada siyah mayo giymek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşlerin anlamı ile alakalı bunları biliyor musunuz

rüyada siyah mayo giymek
  • Bazı zaman açık olarak kimi zaman da kapalı olarak gelecekle ilgili mesajlar alınır.
  • Tahminen bir bireyin hayatının ortalama 3te 1ini, farklı bir deyişle ortalama 75 yıllık bir ömrün 25 senesini uykuda geçirir.
  • Rüyalarda çoğunlukla iç ses bulunur. Bilmediğimiz ülkelerin, daha önce tanışmadığımız insanların adlarını söyler.
  • Tabirlerin kılavuz nitelikte olduğu mutlak suretle göz önüne alınmalı, işaretlere dayanarak ihtiyaç duyulan tedbirler alınmalıdır.
  • Kesin bulgular ile kanıtlanamasa da, yapılan araştırmalarda horlayan insanların kısa ve genellikle hatırlanmayan rüyalar gördüğü tespit edilmiştir.
  • Yaklaşık bir uyku süresinde iki saate yakın süreyle rüya görürüz.
  • Gözümüzü açtıktan beş dk. sonra gördüğümüz rüyanın yarısını unuturuz.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah mayo giymek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.