Rüyada siyah süs köpek görmek

Sinan Ç.(40) - Kocaeli sordu : "iyi geceler. rüyada siyah süs köpek görmek açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim"

Rüyada siyah süs köpek görmek, feraha, eli açık yöneticiye, iyi günlere, mutluluğa ermeye, memuriyette makama çıkılacağına, arkadaşlık ilişkilerinde huzura, mala gelecek bolluğa, planların hayata geçeceğine, hayırlı akrabaya, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, fakirlikten sıyrılmaya delalet eder. Olumsuz yorum olarak korktuğundan emin olunacağına, düşmanlığını saklayan dosta, fenalık görülmesine, korkuya olmasına, sıhhatin yitirileceğine delalettir. Bu rüyaya daha olumlu yaklaşan rüya tabircileri dediler ki: Bu rüya yenilgiden sonra hak ettiği şana, sıkıntılara göğüs gererek kazandığı güce, zorlukla birlikte ümit ettiği hünere, ümitsizlikten sonra hasret duyduğu onura yorulur.

"Rüyada siyah süs köpek görmek" okuyanlar bunları da okudu:

Gördüğünüz düşün yorumu ile alakalı merak ettikleriniz

rüyada siyah süs köpek görmek
  • Çok fazla psikolojik problemleri bulunan kimseler dışında her birey rüya görür. Şayet rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, aslında rüyalarınızı hatırlamıyorsunuzdur.
  • Beynimiz sıfırdan yüzler ortaya çıkaramaz. Uykuda gördüğümüz simalar hayatımızda gördüğümüz ancak anımsamadığımız yüzlerdir. Hepimiz yaşamımız boyunca onbinlerce yüz gördüğümüzden, rüyalarımızda da sınırsız surat becerisine sahibiz.
  • Rüya yorumlayan, mutlaka takva, örfler, toplumsal ananeler gibi bir çok değişken ile ilgili bilgi sahibi olmalıdır.
  • Doğduktan sonra gözleri görmeyenler görsel rüyalar görebilir. Doğuştan görme engelli kimseler resimli rüya göremez; ancak yakın aşamada koku ve maneviyatı tecrübe ederler.
  • Gözümüzü açtıktan on dakika sonra yüzde 90ını hatırlamayız.
  • Rüyalar alemi, geniş ve manevi bir alemdir.
  • Rüya Yorumları bizim kültürümüze hem hadisler hem önde gelen İslam düşünürleri aracılığıyla ulaştırılmıştır ve günümüzde geçerliliğini sürdürmektedir.

Yasal Uyarı: "Rüyada siyah süs köpek görmek" yazısı izinsiz kopyalanamaz.